info@kartalkoksallarforklift.com
0544 912 45 32

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Kartal Kiralık Forklift (Köksallar Forklift ) Türkiye forklift sektöründe uzun süreli tecrübeleri ile hızla büyüyen dinamik ve ilkeli bir firmadır.

Firmamız kiralık forklift operatörünü ister forklift ile birlikte, ister forklift kiralama yapmadan hizmetinize sunabilmektedir. Forklift Operatörü kiralama size birçok avantaj sağlayacaktır.

Operatör Kiralamanın Avantajları:

• İstihdam ile ilgili yasal giderler ve ekstra iş yükü ortadan kalkar.
• Uzmanı tarafından yapılan işler sayesinde, profesyonel ve nitelikli hizmet sağlanır.
• Müşterinin kendi personeli olmadığı için, operatörlerin kontrol ve denetimleri için daha az zaman harcanır.
Forkliftleri, Operatörü İle Kiralamanın Ek Avantajları:

• Hem forklift, hem de operatör için tek fatura, tek rakam ve tek bütçe söz konusu olacağı için müşterinin karmaşık maliyet hesapları ile uğraşmasına gerek kalmaz.

 

İhtiyaç duyduğunuzda 365 Gün 24 Saat bizi arayabilirsiniz. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz konuma araç kurtarma ekibimiz ulaşıp size en uygun hizmeti sunmaktadır.


• Kiralama operasyonuna ilişkin hazırlanan düzenli raporlar, müşterinin kontrol ve takibini kolaylaştırır.
Anadolu Yakası Kiralık Forklift, Ataşehir Kiralık Forklift, Bostancı Kiralık Forklift, Kadıköy Kiralık Forklift, Maltepe Kiralık Forklift, Gebze Kiralık Forklift, Tuzla Kiralık Forklift, Beykoz Kiralık Forklift, Çekmeköy Kiralık Forklift, Kartal Kiralık Forklift, Pendik Kiralık Forklift, Sancaktepe Kiralık Forklift, Sultanbeyli Kiralık Forklift, Şile Kiralık Forklift, Ümraniye Kiralık Forklift, Üsküdar Kiralık Forklift

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin